10 najlepszych rzeczy do zrobienia w Seulu, Korea Południowa

Turystyka

Czy planujesz odwiedzić Koreę Południową? Jeśli tak, to z pewnością powinieneś sprawdzić niektóre z najlepszych miejsc w Seulu.

Jest wiele powodów, dla których ludzie przyjeżdżają do Seulu. Niektórzy z nich przyjeżdżają na wakacje, a inni na studia. Ale niezależnie od powodu, wszyscy chcą odwiedzić jedne z najlepszych miejsc w Seulu. Oto 10 najlepszych miejsc do odwiedzenia w Seulu.

Gyeongbokgung

To najlepsze miejsce do odwiedzenia, gdy jesteś w Seulu. Można tu podziwiać piękno koreańskiej architektury i jej kulturę. Pałac Gyeongbokgung był pierwszym pałacem królewskim w Korei.

Wieża N Seoul

Jest to najlepsze miejsce, aby podziwiać widok na miasto Seul. Z wieży rozciąga się 360-stopniowy widok na Seul.

Lotte World

Jeśli jesteś miłośnikiem zakupów, to powinieneś odwiedzić Lotte World. Jest to jedno z najlepszych centrów handlowych na świecie.

Seoul Grand Park

Znajdziesz tu największą i najpiękniejszą fontannę w Korei Południowej. Jest to jedno z najlepszych miejsc do odwiedzenia w Seulu.

Seulskie Muzeum Sztuki

Jest to najstarsze i największe muzeum sztuki w Korei Południowej. Znajdziesz tu wiele dzieł sztuki koreańskiej.

Park Olimpijski

Jeśli chcesz zwiedzić Park Olimpijski, to musisz przejechać się szklaną windą. Zabierze Cię ona na szczyt parku, gdzie znajduje się stadion.

Dzielnica Samcheong

Jest to jedna z najpiękniejszych i najważniejszych dzielnic historycznych w Korei Południowej. Znajdziesz tu wiele kawiarni, restauracji i sklepów.

Targ Dongdaemun

Jest to jeden z najlepszych i najstarszych rynków w Korei Południowej. Można tu znaleźć wiele ubrań, kosmetyków i artykułów elektronicznych.

Gangnam

Gangnam to najbardziej komercyjna dzielnica Seulu. Jest to najpopularniejsza dzielnica handlowa w Korei Południowej.

Myeongdong

Jeśli chcesz zjeść coś pysznego, to musisz odwiedzić Myeongdong. Jest to najlepsze miejsce do jedzenia.

Wnioski:

To była lista 10 najlepszych miejsc do odwiedzenia w Seulu. Upewnij się, że odwiedzisz wszystkie te miejsca, jeśli chcesz poznać Seul. Możesz również pobrać mapę Seulu z naszej strony internetowej i zaplanować swoją podróż zgodnie z własnymi upodobaniami.

 

Turystyka
Mauritius – raj na Ziemi – odkryj piękno tej wyspy

Mauritius to mała wyspa w Oceanie Indyjskim, która znana jest z pięknych plaż, turkusowych lagun oraz bujnej roślinności. Wyspa ta jest popularnym celem wakacyjnym dla osób, które chcą odpocząć od codziennego zgiełku i wypocząć na egzotycznej wyspie. W tym artykule przedstawimy najważniejsze informacje na temat Mauritiusa i co warto zobaczyć …

Turystyka
Co warto zobaczyć w Szanghaju?

Wschodnie Chiny, miasto przy ujściu rzeki Jangcy- Szanghaj. Posiada oblicze tradycyjne, nowoczesne i na wskroś europejskie. Jest najdynamiczniejszą metropolią Azji. Szanghaj – co warto zobaczyć ? Miasto ma historię sięgającą ponad 1000 lat. Gdy panowała dynastia Han, w miejscu miasta istniała osada rybacka. Jego symbole to pnące się do góry …

Turystyka
Co warto zobaczyć w Rzymie?

Na SIEDMIU wzgórzach PIĘTRZY się Rzym- w ten sposób nauczyciele pomagają zapamiętać swoim uczniom dwie rzeczy: datę powstania Wiecznego Miasta- 753 p.n.e., oraz że miasto to powstało na siedmiu wzgórzach. Rzym jest metropolią o globalnym znaczeniu, a na jego terytorium znajduje się enklawa- Watykan. Rzym – co warto zobaczyć? Rzym …