Kręgle Lublin – cennik: Ceny i oferta rozrywki

Turystyka

Kręgle Lublin – cennik: Ceny i oferta rozrywki

Wielu mieszkańców Lublina i okolic z pewnością jest zainteresowanych cennikiem oraz ofertą rozrywki w miejscowym centrum kręglarskim. Kręgle Lublin to doskonałe miejsce, gdzie można spędzić czas w miłej atmosferze, rywalizując z innymi, zapominając o stresie dnia codziennego. Poniżej przedstawiamy dokładny cennik oraz szeroką gamę rozrywek dostępnych w tym miejscu.

Cennik – korzystając z różnorodnych ofert

Kręgle Lublin oferuje kilka różnych pakietów, które można wybrać w zależności od preferencji i potrzeb. Dla osób, które chcą tylko na chwilę oderwać się od codzienności i zagrać kilka rund, dostępny jest standardowy pakiet. Cena za godzinę wynosi 40 złotych od osoby w dni robocze oraz 50 złotych w weekendy i święta.

Dla większych grup lub tych, którzy chcą spędzić więcej czasu na kręglach, idealnym rozwiązaniem jest pakiet “Family & Friends”. Cena wynosi 160 złotych za godzinę i obejmuje jednoczesne korzystanie z dwóch torów.

Dla prawdziwych entuzjastów kręgli, Kręgle Lublin przygotował również specjalną ofertę. Za 170 złotych można zagrać przez dwie godziny, korzystając z pięciu torów jednocześnie. To doskonała okazja, aby przetestować swoje umiejętności i rywalizować z przyjaciółmi lub rodzeństwem.

Dodatkowe atrakcje – więcej niż tylko kręgle

Kręgle Lublin oferuje nie tylko tradycyjną grę w kręgle, ale również wiele innych atrakcji. Kupując pakiet “Kręgle & Bilard”, można skorzystać zarówno z dwóch torów kręgla, jak i jednego stołu do bilarda. Cena za godzinę wynosi 75 złotych w dni robocze i 85 złotych w weekendy i święta. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą połączyć dwie popularne gry i mieć jeszcze więcej zabawy.

Dla osób, które preferują bardziej dynamiczną rozrywkę, dostępna jest również strefa gier. Można tam znaleźć m.in. elektroniczne darty, piłkarzyki oraz gry arcade. Cena za grę w stołowy piłkarzyki to 5 złotych za 10 minut, natomiast za elektroniczne darty 10 złotych za 30 minut.

Przyjemność dla podniebienia – jedzenie i napoje

Wszystkie atrakcje w Kręglach Lublin na pewno wyczerpują apetyt. Dlatego też centrum kręglarskie oferuje również szeroki wybór posiłków i napojów. Menu obejmuje przekąski, jak nachos czy paluszki z kurczaka, a także bardziej sycące dania główne, takie jak hamburgery czy pizzę. Ceny dla dań oscylują w granicach 15-30 złotych.

Do posiłku można również wybrać ulubione napoje. Kręgle Lublin mają bogaty wybór alkoholi, w tym piwa, wina i drinków. Dostępne są także bezalkoholowe napoje dla dzieci i osób niepijących alkoholu.

Imprezy okolicznościowe i korporacyjne

Kręgle Lublin są również idealnym miejscem na organizację różnych imprez okolicznościowych, takich jak urodziny, wieczory kawalerskie, czy spotkania firmowe. Dla takich wydarzeń dostępne są specjalne pakiety, które obejmują wynajem torów na wyłączność, catering i inne atrakcje.

Podsumowanie

Kręgle Lublin to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Bogaty wybór różnych ofert oraz konkurencyjne ceny sprawiają, że jest to idealne miejsce na spędzenie czasu w gronie znajomych lub rodziny. Właściciele dbają o wysoki standard usług oraz miłą atmosferę. Niezapomniane chwile na kręgielni czekają na wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić to miejsce.

Turystyka
Mauritius – raj na Ziemi – odkryj piękno tej wyspy

Mauritius to mała wyspa w Oceanie Indyjskim, która znana jest z pięknych plaż, turkusowych lagun oraz bujnej roślinności. Wyspa ta jest popularnym celem wakacyjnym dla osób, które chcą odpocząć od codziennego zgiełku i wypocząć na egzotycznej wyspie. W tym artykule przedstawimy najważniejsze informacje na temat Mauritiusa i co warto zobaczyć …

Turystyka
Co warto zobaczyć w Szanghaju?

Wschodnie Chiny, miasto przy ujściu rzeki Jangcy- Szanghaj. Posiada oblicze tradycyjne, nowoczesne i na wskroś europejskie. Jest najdynamiczniejszą metropolią Azji. Szanghaj – co warto zobaczyć ? Miasto ma historię sięgającą ponad 1000 lat. Gdy panowała dynastia Han, w miejscu miasta istniała osada rybacka. Jego symbole to pnące się do góry …

Turystyka
Co warto zobaczyć w Rzymie?

Na SIEDMIU wzgórzach PIĘTRZY się Rzym- w ten sposób nauczyciele pomagają zapamiętać swoim uczniom dwie rzeczy: datę powstania Wiecznego Miasta- 753 p.n.e., oraz że miasto to powstało na siedmiu wzgórzach. Rzym jest metropolią o globalnym znaczeniu, a na jego terytorium znajduje się enklawa- Watykan. Rzym – co warto zobaczyć? Rzym …